A A A K K K
людям із порушенням зору
Сієста - 16 років на туристичному ринку
відпочинок, якого ви заслуговуєте

Доступні автобусні тури до Європи

Подорожувати, напевно, люблять всі але не всі, на жаль, добре переносять літак або парою: хтось банально боїться висоти, а хтось мучиться від морської хвороби. Та й грошей такі подорожі коштують чималих. У зв'язку з цим багато і віддають перевагу туристичним поїздкам на автобусе.Ето просто, доступно, маршрут продуманий, готелі заброньовані, немає необхідності турбуватися про парковках, заправках, знанні мови і т.д

Автобусні тури, як і будь-який вид відпочинку, надають туристам безліч переваг, але разом з тим є і недоліки

Очевидна перевага автобусних турів полягає в порівняно більш низької вартості, оскільки сьогодні найдорожча частина путівки - квиток на літак до пункту призначення. Так, подорож на автобусі в одну з країн центральної Європи на уїк енд може коштувати від 50 євро.

Перевага номер два - велике охоплення пам'яток. Навіть якщо метою вашої подорожі є тільки одна країна, то, як правило, ви все-одно дивіться її передмістя або ж цікаві, популярні місця, в результаті чого складається повне уявлення про культурному і історичному розвитку даного регіону

Якщо в програму автобусного туру входить відвідування будь-якого популярного музею (наприклад, Лувр або галерея Уффіці), то ви не будете витрачати дорогоцінний час і стояти в довгій хвості черги, так як для організованих туристичних груп діють особливі правила проходу по попередньої броні.

Ще одним великим плюсом автобусних турів є те, що вам не потрібно займатися будь-якими організаційними питаннями: планувати маршрут, враховувати місцеві особливості, розбиратися з поліцією, замовляти готель або гідів. Все це за вас зробить супроводжуючий гід, чиї основні робочі обов'язки - зробити відпочинок туристів максимально цікавим і комфортним.

Тому з усіма питаннями, пов'язаними з готелем, екскурсіями і навіть з "проблемою" який сувенір привезти з тієї чи іншої країни, можна сміливо звертатися до свого супроводжуючого гіда.

В автобусних турах є і ще один важливий позитивний момент: вам не варто боятися чужого невідомого мови або місцевого населення, так як більшу частину часу туристи знаходяться разом в сформованої групи, за яку, знову-таки, відповідає супроводжуючий - людина, яка знає і мову і місцеві особливості.

Також до переваг автобусних турів можна віднести нові знайомства, які неминуче виникають в таких подорожах.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора