A A A K K K
людям із порушенням зору
Сієста - 16 років на туристичному ринку
відпочинок, якого ви заслуговуєте

Катар

Дата: 06.02.2020 11:32
Кількість переглядів: 394

Держава Катар: східна казка наяву, Перлина Аравійського півострова емірат Катар омивається хвилями Перської затоки. Наземні кордони країна поділяє лише з Саудівською Аравією. З Арабськими еміратами та Бахрейном Катар поділяє морські простори.

Столицею держави є місто Доха. Сьогодні країна Катар характеризується відмінним економічним підйомом, активно розвивається і з кожним днем стає все цікавішою для туристів, зберігаючи традиції старовини і поповнюючи вулиці новими творами архітектурного мистецтва! Як і в більшості арабських країн, основна частина території Катару розташована на пустельних рівнинах.

Столицею Доха Катар може по праву пишатися. Ця частина країни настільки приваблива, що збирає на своїй території не тільки туристів, але і корінне населення! У місті мешкає майже 600 000 чоловік, а це в Катарі – половина країни.

Частково це пояснюється тим, що територіально Доха розташовується на Перському узбережжі. З збіднілих земель кочівників місто перетворилося на лідируючий за рівнем багатства мегаполіс з дивовижними будівлями культурного, ділового та житлового призначення.

Доха приваблює не тільки ультрасучасною архітектурою і розкішшю пам’яток, але і прекрасною демократичною ціновою політикою. Відпочинок тут обходиться закордонним гостям значно дешевше, ніж в сусідніх Арабських Еміратах.

Відпочинок в Катарі неодмінно супроводжується масою екскурсій і шопінгом. Щоб забарвити подорож таким дозвіллям, туристу необхідно розміняти наявні долари чи євро і перевести їх у валюту держави – катарський ріал. Курс катарського ріала залежить від поточного курсу долара. На сьогоднішній день 1 долар США в катарських обмінниках дорівнює 3,64 QAR.

В державі Катар панує континентальний тропічний клімат. Тут протягом всього року зберігається тепло, а в літні місяці настає виснажлива арабська спека. Температура до +50 наступає тут у червні, тримається до серпня, але при цьому не занадто лякає туристів. Така температура характерна і для ОАЕ. Також в Катарі зберігається висока вологість повітря, що досягає концентрації до 90%.

З грудня по березень повітря прогрівається до 20 градусів тепла, що відносно комфортно для туристичного відвідування в тому випадку, якщо вас не лякає сезон дощів, що стартує в кінці листопада. Час в Катарі пропорційний українському, тобто, вилітаючи з України, вам не доведеться збивати звичні біоритми.

Якщо ви не плануєте перетинати території всіх країн, які поділяють Катар і Україну, з допомогою складних маршрутів, варто вибрати авіапереліт. Це найшвидший спосіб дістатися в країну, на переліт ви витратите 4 години 25 хвилин, якщо вилетите з Києва, а кінцевою точкою прибуття стане Доха.

Крім українських і міжнародних авіаперевізників, чималою популярністю серед пасажирів користується авіалінія Катар Ейрвейс. Компанія зарекомендувала себе як надійного авіаперевізника, пропонує доступні ціни на квитки і різні вигідні умови для своїх клієнтів.

Для українського громадянина держава Катар представляє, перш за все, туристичний інтерес. Східний колорит, придатна для пляжного відпочинку погода, теплі води Персидської затоки і краса місцевого урбана ваблять сюди туристів зі всього світу.

Катар сам по собі багатий красивими урбаністичними краєвидами. Оскільки держава знаходиться в пустелі, буйства природи вам тут не побачити, але насиченість культурними та архітектурними пам’ятками компенсує це з лишком. Всі вони розташовані в столиці Доха.

Коли туристам набридає ледачий відпочинок на пляжі або біля басейну, вони вирушають на екскурсії в наступні місця:

  • Набережна Корніш,
  • Форт,
  • Торговий центр,
  • Музей ісламського мистецтва,
  • Ринок Вагіф,
  • Культурний центр,
  • Золотий базар,
  • Розважальний центр Царство Аладдіна,
  • Аквапарк.
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора