A A A K K K
людям із порушенням зору
Сієста - 16 років на туристичному ринку
відпочинок, якого ви заслуговуєте

Занзібар

Дата: 06.02.2020 11:57
Кількість переглядів: 479

Занзібар — це райський острів, що належить Танзанії і омивається з усіх сторін теплим Індійським океаном, з однойменною столицею. Це ті самі безкраї пляжі з білосніжним піском і неймовірною бірюзовою водою, які можна побачити на рекламних плакатах, це чарівна природа і захоплюючий місцевий колорит.

Занзібар підійде і шукачам пригод, яких тут чекають прогулянки джунглями, екскурсії по островах, віндсерфінг, кайтсерфінг... І мандрівникам, спраглим тихого, затишного відпочинку — на острові дуже спокійна і розслаблююча атмосфера.

Прямих перельотів з України немає, з пересадками долетіти з Києва до Занзібару і назад можна за €400-500.

Досі при згадці Занзібару багато задають питання, а чи не небезпечно туди їхати. Пора відкинути стереотипи, адже сьогодні Занзібар — цивілізований і дуже спокійний куточок, де вам і вашому відпочинку нічого не загрожує.

Відпочивати на Занзібарі найкраще взимку і з червня по жовтень, в інший же час тут сезони дощів (жовтень-листопад, березень-травень) і досить прохолодна погода. Протягом року температура повітря на острові тримається в межах +28-35°C, температура води в океані +27-29°C.

 А в питанні про те, де зупинитися, варто виходити з ваших уподобань. Любителям відокремленого, пляжного відпочинку підійде західне узбережжя, що радує тишею і спокійним морем, а любителям водних видів спорту підійде південно-східна частина, де час від часу можна зловити хороші хвилі.

 Для північної частини також характерні хвилі, припливи, і просто поплавати тут навряд чи вийде. Однак це також один з найжвавіших районів острова, де повно барів, кафе і ресторанів.

Віза потрібна. Її можна оформити в аеропорту після прибуття, термін перебування до 90 днів. Вартість туристичної візи — $50.

Зрозуміло, Занзібар може запропонувати стандартний курортний перелік розваг: дайвінг, сноркелінг, кайтсерфінг, школи і навчання всього цього теж є. Є й рибальські прогулянки, в тому числі екскурсійні, в рибальські села, яких тут чимало, де можна не тільки зловити улов собі на вечерю, а й познайомитися з місцевими.

 Кухня Занзібару дивно поєднує відразу кілька кулінарних традицій: африканської, арабську й перську. Основні страви — це м'ясо і риба з гарніром з рису, бобових або картоплі, а також різних пряних соусів і фруктів.

Це і смажені у фритюрі морепродукти, і запечена яловичина з фруктами, і курча з тушкованими бананами, і м'ясо страуса з різними соусами. Самий традиційний гарнір — це несолодкі банани, які смажать, запікають, смажать і подають майже до всіх страв.

Для відвідування Занзібару ніякі щеплення вам не потрібні, але якщо ви летите з пересадкою в якійсь африканській країні, то для її відвідування можуть знадобитися щеплення – радимо додатково уточнити це питання.

 Що стосується чистоти, то більшість курортів Танзанії — це найчистіші пляжі з білосніжним піском і кристально чистою водою, а готелі і готелі острови славляться хорошим сервісом. Єдині місця, де варто бути обережними, — це ринки: там не варто купувати нічого, крім фруктів. А куплене треба обов'язково ретельно мити.

Незважаючи на те, що Танзанія — мусульманська країна, ніяких догм або жорстких вимог до туристів немає, вони можуть ходити і одягатися так, як їм заманеться. Та й, у цілому, місцеві жителі Занзібару дуже привітні, привітні та щирі до гостей, з радістю підкажуть, допоможуть порадою.

Розмовляють тут переважно англійською та суахілі, особливо місцеві ради, якщо мандрівники хоч пару слів скажуть їм на суахілі, наприклад, «сана» — спасибі, або «джамбо» — привіт, майте на увазі ;)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора