A A A K K K
людям із порушенням зору
Сієста - 16 років на туристичному ринку
відпочинок, якого ви заслуговуєте

Домінікана

Дата: 06.02.2020 11:58
Кількість переглядів: 462

Домініканська республіка затишно розташувався по сусідству з Гаїті. Більш того, ці дві держави ділять один острів – східна частина і прибережні острови належать Домінікані, західна – Гаїті.

Збираючись на відпочинок в Домінікану, ви зможете викупатися в Атлантичному океані на північних пляжах країни, або в Карибському морі південного узбережжя.

Абсолютно справедливо Домініканська республіка позиціонується, насамперед, як «бездіяльний» пляжний відпочинок. Шанувальникам історичних та архітектурних пам’яток тут буде нуднувато. Хоча, в столиці Домінікани – Санто-Домінго – є що подивитися і їм.

Крім того, курорти Доміникани популярні серед дайверів. Особливий шик – Padre Nuestro – система підводних печер. Цікаві також кілька сайтів в районі островів Саона і Каталіна.

Серед серферів Домінікана нітрохи не менш популярна, кращим у цьому відношенні курортом вважається Кабарете.

В-общем то, єдиним мінусом відпочинку у Домініканській республіці можна вважати тривалий переліт. Хоча, це досить умовний мінус.

Домініканська республіка відноситься до тих туристичним напрямками, які пропонують цілорічний відпочинок. У країні панує вологий субтропічний клімат, так що, тут тепло круглий рік. Однак, незважаючи на всі ці достоїнства і в Домінікані є свій сезон відпочинку.

Фактично, це вся зима, оскільки саме взимку в республіці встановлюється ідеальна для відпочинку погода – практично немає дощів, температура води «охолоджується» до приємних 25-27 градусів, а температура повітря тримається на рівні 29-30 градусів. У період з травня до вересня в Домінікані дощі, нехай і нетривалі, але дуже сильні, як і годиться тропічних злив.

Після дощу на домініканське небо тут же повертається сонце, стає жарко і душно. І навіть вода не врятує вас від спеки, її температура в літній час досягає 30-31 градуси. Самий негостинний в цьому плані місяць – серпень. До того ж, влітку в Домінікані часті тайфуни, які зводять нанівець саму думку про пляжному відпочинку.

Сухий сезон триває в країні з листопада до квітня. Хоча, і в листопаді, і в грудні Домінікана іноді «радує своїх гостей зливами. Особливо хороша для відвідування Домінікана в січні. В цей час тут не тільки встановлюється ідеальна погода – вода 27 градусів, повітря-до 28, відсутність дощів і ураганів – але і відбувається безліч цікавих подій.

Особливо хороша для відвідування Домінікана в січні. В цей час тут не тільки встановлюється ідеальна погода – вода 27 градусів, повітря-до 28, відсутність дощів і ураганів – але і відбувається безліч цікавих подій.

Що стосується готелів Домінікани, практично всі вони відповідають заявленій категорії «зірковості». Якість і рівень сервісу досить високий. Більшість готелів, що працюють по системі все включено, так улюблену українськими туристами. У Домінікані мало «трійок» і «двійок», в основному готельний комплекс країни представлений готелями рівня 4 і 5 зірок.

У більшості туроператорів в готелях постійно знаходяться власні представники, до яких можна звернутися з приводу тих чи інших питань. Р озетки в готелях Домінікани розраховані на вилки «американських стандартів», так що, під українську техніку потрібні перехідники. Найбільший вибір готелів представлений в Пунта-Кані, оскільки це найбільш відомий і популярний курорт Домінікани.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора