A A A K K K
людям із порушенням зору
Сієста - 16 років на туристичному ринку
відпочинок, якого ви заслуговуєте

Таїланд

Дата: 06.02.2020 11:59
Кількість переглядів: 415

Таїланд - дивовижна країна, назва якої походить від слова «тхай» - «свобода». У цьому воістину казковому королівстві відпочинок теж королівський. Коралові рифи, буддистські храми, екзотичні рослини, крокодилячі ферми, масаж, безмежний шопінг і бурхливе нічне життя роблять тури в Таїланд бажаними для тисяч туристів.

Відпочинок в Таїланді настільки різноманітний, що кожен знайде для себе щось своє: ультрасучасний Бангкок і запальна клубна Паттайя, екзотика островів Самет і Ко Чанг, найчистіші пляжі Самуї і фантастичні скелі Крабі.

Привертає ця країна не тільки своєю екзотикою, безліччю пам'яток і розвиненою туристичною інфраструктурою (готелі, пляжі, маса варіантів різноманітного дозвілля і т.д.), але і можливістю якісно відпочити в будь-який час року.

Безліч готелів будь якої миті готові розкрити свої двері для своїх гостей, всі вони абсолютно різні, на будь який смак і гаманець, від найпростіших до VIP рівня для найвибагливіших Туристів.

Материковий і острівний Таїланд дуже різні але безумовно дуже самобутні і кожний по своєму неперевершені.

Єкскурсійна программа мега насичена ,це насамперед

Великий палац і Храм Смарагдового Будди, Аюттайя, Храм Лежачого Будди Ват По, Башти Ват Арун, Уокинг-стрит (Walking street ),Палаци парка Дусит, Канали Бангкока, етнографічний парк «Мыанг Боран», Тропічний сад Нонг Нуч, а також звичайно крокодили,слони та інші екзотичні тварини в різноманітних шоу.

І безумовно неможливо не згадати про Шоу трансвеститів "Альказар" і "Тіффані".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора