A A A K K K
людям із порушенням зору
Сієста - 16 років на туристичному ринку
відпочинок, якого ви заслуговуєте

Шрі Ланка

Дата: 06.02.2020 12:00
Кількість переглядів: 546

Шрі-Ланка - це маленький, але унікальний острів, що знаходиться в 800 км від екватора. У який би час року Ви не потрапили в Шрі-Ланку, вражають відчуття вічного літа, постійне буйство соковитих фарб. Основних кольорів три: синьо-блакитний - море і високе небо над ним; жовтий - пісок узбережжя; світло-зелений - рисові поля, більш темний - чайні кущі і крони пальм.

Географія Шрі-Ланки

Шрі-Ланка - це острів в Індійському океані, розташований на південь від півострова Індостан. Загальна площа Шрі-Ланки 65610 кв.км, протяжність з півночі на південь 445 км, а із заходу на схід 225 км.

Офіційна столиця Шрі-Джаяварденепура-Котте (місце перебування парламенту і верховного суду). Фактична столиця: Коломбо (місцеперебування уряду, резиденція президента).

У «Культурний трикутник» входять культурні та історичні пам'ятники Шрі-Ланки: 

  • Сігірія - прекрасне місто на горі Сігірія, оточений садами з фонтанами і басейнами;
  • Дамбулла - печерний храм, побудований на скелі, на висоті 350 метрів;
  • Анурадхапура - перша стародавня столиця Шрі-Ланки;
  • Канді - останній бастіон правителів незалежного сингальского держави в центрі острова Шрі-Ланка.

Готелів на узбережжі досить багато, є з чого обирати,але треба звернути увагу на такі особливості:

Океан – “олімпійські запливи” навряд чи можливі ,хвилі досить потужні, треба бути обережними під час купання.

Кухня в країні специфічна ,деякі блюда досить spicy  (тобто гострі,містять багато спецій) це своєрідна суміш індійсько-азійських спецій та морепродуктів на рисовій основі.

 Туристична безпека, норми поведінки, корисні поради З корисного:

  • Не забувати про гігієну, мити руки, носити антибактеріальні серветки;
  • Не пити місцеву воду, тільки мінеральну з магазину;
  • Поміняти валюту відразу в аеропорту — так дешевше;
  • Не втрапити на гачок шахраїв, що торгують підробними напівдорогоцінними ювелірними виробами, бо перетин кордону може бути проблемним.

Екскурсійних маршрутів досить багато і вони дійсно цікаві і різноманітні, звичайно, якщо ви плануєте відвідати найцікавіші-скористайтеся комбінованими турами. Враховуючи трафік на місцевих шляхах і кількість часу на перерїзди, це дуже розумне рішення для економії вашого часу.

Ланкійці дуже гостинні, тому особливих конфліктів практично не має. Однак, обравши Шрі-Ланку тур враховуйте Рамадан. Мусульманська община досить чисельна тож поведінка та одяг в місті має бути досить закритий.

 У велелюдних місцях варто подбати про гаманець, документи, не класти їх в швидко доступних місцях. Головна небезпека — допитливі мавпочки, котрі можуть цупити речі, і для Шрі-Ланки це справжня проблема, бо людей вони не бояться. Етикет важливий при відвідуваннях буддистських храмів — обов’язково потрібно зняти взуття та намагатися не повертатись спиною до статуй Будди. Ходити до храму в максимально закритому одязі (ця норма більше для жінок, але й у самих шортах чоловікам не варто туди заходити).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора