A A A K K K
людям із порушенням зору
Сієста - 16 років на туристичному ринку
відпочинок, якого ви заслуговуєте

Туреччина

Дата: 07.02.2020 15:55
Кількість переглядів: 334

Ерджієс - сучасний гірськолижний центр з розвиненою інфраструктурою. Він знаходиться в Анатолійських горах, у відомому регіоні Каппадокія.

Безпосередньо курорт розкинувся на однойменній височини 3916 м над рівнем моря. Взимку тут, до задоволення лижників і сноубордистів, стійкий сніговий покрив до 2 м. Це центральний регіон країни, найближчий аеропорт - у місті Кайсері, розташованому в 20 км від курорту. До найбільш відвідуваною екскурсантами частини Каппадокії і її визначних пам'яток всього 80 км, сюди можна буде відправитися на кілька днів, відпочивши від активного катання.

Ерджієс - привертає все більше любителів активного проведення часу. Відпочинок тут не менш комфортний, ніж на відомих курортах Європи, адже інфраструктура постійно розвивається і пропонує гостям прекрасні умови і головне ціни.

Тут знаходяться спуски різних рівнів складності загальною протяжністю 102 км, тому якщо ви тільки збираєтесь стати на лижі, або хочете відточити свою майстерність, кожен тут знайде те, за чим приїхав. Горки зручно повідомляються між собою, на всі 18 підйомників діє єдиний скі-пас. У більшості готелів скі пас включений у вартість проживання. У Ерджієс цікава погода: повітря взимку досить сухий, тому, незважаючи на мороз, відчуваєш себе комфортно.

Відгуки про катанні на курорті захоплені. Причини зрозумілі: відсутність натовпів, траси доглянуті, підйомники надійних виробників. Є навіть два гондольних, деякі з підігрівом сидінь.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора