A A A K K K
людям із порушенням зору
Сієста - 16 років на туристичному ринку
відпочинок, якого ви заслуговуєте

Східна розкіш - ОАЄ, КАТАР

Стрімко набирають обороти такі туристичні напрямки як ОАЄ та Катар,які до речі мають багато спільного.

Об'єднані Арабські Емірати  ОАЄ

Об'єднані Арабські Емірати заслужено вважають раєм на землі. Сонячна погода, розвинена інфраструктура для розваг і захоплююча сучасна архітектура на тлі загадкового східного колориту ваблять до себе туристів з усього світу. Для багатьох мандрівників ця країна-казка посеред пустелі є одним із найбільш улюблених місць для відпочинку. Якщо ви ніколи не були в Еміратах, тоді саме час дізнатися про важливі нюанси відпочинку тут: вибір регіону і найкращі пляжі.

Який емірат вибрати?

З цього питання починається правильне планування поїздки, адже ОАЕ складається з 7 окремих еміратів, 6 з яких спеціалізуються на туризмі. І кожен з них по-своєму цікавий.

11:37 06.02.2020

ТОП-5 кращих пляжів ОАЕ

Що стосується пляжів, то їх в ОАЕ багато і практично всі вони безпечні і комфортні. Це пов'язано з тим, що у Перській затоці немає небезпечних морських мешканців і коралів, об які можна поранитися. Ми виділимо найпопулярніші серед них.

11:35 06.02.2020

Катар

Держава Катар: східна казка наяву, Перлина Аравійського півострова емірат Катар омивається хвилями Перської затоки. Наземні кордони країна поділяє лише з Саудівською Аравією. З Арабськими еміратами та Бахрейном Катар поділяє морські простори.

11:32 06.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора