A A A K K K
людям із порушенням зору
Сієста - 16 років на туристичному ринку
відпочинок, якого ви заслуговуєте

Зимовий відпочинок

У зимовий період будемо раді запропонувати вам такі напрямки:

  • Фінляндія
  • Андорра
  • Австрія
  • Італія
  • Словаччина
  • Польща
  • Туреччина
  • Грузія

Фінляндія

Фінляндія - казкова країна, подорож в гості до Санта Клаусу, оленів і до справжньої сніжної зими. Неповторна північна краса, велична природа, екологічна чистота навколишнього середовища, широко розвинена туристична інфраструктура, можливість відпочинку в будь-який сезон, велика кількість туристичних маршрутів, низький рівень злочинності і налагоджена робота поліції, високий рівень життя, доброзичливість і гостинність місцевого населення - все це робить країну одним з найпривабливіших об'єктів туризму.

15:58 07.02.2020

Італія

Покриті товстим прошарком снігу італійські Альпи - визнаний рай для адептів гірськолижного спорту, які злітаються сюди з усього світу. Гірськолижні курорти Італії недешеві, але своїх грошей виразно стоять: вони пропонують доглянуті траси, відмінний сервіс, розвинену інфраструктуру і безліч розваг крім катання - від поїздок на собачих упряжках до відкритих термальних SPA з видом на засніжені вершини Альп.

15:57 07.02.2020

Австрія

Австрійці першими в світі, близько 100 років тому, придумали спосіб "знімати вершки" з засніжених гірських схилів, і з тих пір побудували цілу гірськолижну імперію. Гірськолижні курорти Австрії вважаються кращими на планеті.

15:57 07.02.2020

Андорра

Андорра - це маленьке незалежне князівство, розташоване на Піренеях між Францією та Іспанією. Воно є відомою зоною безмитної торгівлі, а також приваблює туристів своїми гірськолижними курортами.

15:57 07.02.2020

Польща

Гори в Польщі вже кілька років приваблюють туристів з усього СНД на свята і навіть у вихідні дні в сезон з листопада по квітень. І це не дивно. Адже їх курорти нам найбільш близькі територіально, крім того, вони добре обладнані, мають чудову інфраструктуру і велику кількість цікавих трас.

15:56 07.02.2020

Словаччина

Словаччина з кожним роком піднімається вгору в рейтингу гірськолижних країн. Звичайно потрібно віддати належне тим зусиллям, які додаються місцевими підприємцями щодо поліпшення відповідної інфраструктури, що діють і нових курортів.

15:56 07.02.2020

Туреччина

Ерджієс - сучасний гірськолижний центр з розвиненою інфраструктурою. Він знаходиться в Анатолійських горах, у відомому регіоні Каппадокія.

15:55 07.02.2020

Грузія

Чи не менше, ніж морські курорти і міські пам'ятки, відомі гірськолижні курорти Грузії. Кавказ в цій країні займає великі території, тому і курорти тут різні по розташуванню, інфраструктурі, трасах. Багато гірські центри знаходяться близько до інших пам'яток, тому завжди можна поєднати катання з подорожами.

15:54 07.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора